Losontzi István EGYMI Kollégium és Gyermekotthon

Fontos információk:

Pályázatok 2019

A Ceglédi Tankerületi Központ pályázatot hirdet a Losontzi István EGYMI, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium, Kollégium intézményegység-vezető (magasabb vezető) beosztás ellátására.
A pályázat részletes kiírása az alábbi hivatkozásra kattintva elérhető.

Kollégium intézményegység-vezető

A Ceglédi Tankerületi Központ pályázatot hirdet a Losontzi István EGYMI, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium, Utazó gyógypedagógusi hálózat intézményegység-vezető (magasabb vezető) beosztás ellátására.
A pályázat részletes kiírása az alábbi hivatkozásra kattintva elérhető.

Utazó gyógypedagógusi hálózat intézményegység-vezető

Pályázatok 2015

Aktuális pályázatok 2015

Sikeres pályázati eredmények 2015 március

Ismét egy sikeres pályázat!

A "Viktória a Gyermekekért Egészségvédelmi Közhasznú Alapítvány" által hirdetett eszközbeszerzést támogató pályázat eredményesen zárult.
A pályázat keretében az alapítvány egyszeri, vissza nem térítendő támogatást nyújt intézményünk részére a megelőzést, gyógyítást, gondozást, rehabilitációt szolgáló vagy ápolási, gondozási körülményeket javító eszköz, gép, berendezés megvásárlására. Iskolánk Fejlesztő Iskolai részlegét, valamint a védőnő munkáját segítő eszközök beszerzésére nyílik lehetőség pályázati forrásból. A projekt kezdetén pontosan meghatároztuk milyen eszközökre, tárgyakra van elsősorban szükségünk, így a forrás felhasználása is ezek alapján történik majd.
Az elnyert támogatás összege: 574 480 Ft
/ Folyt. köv./

Erzsébet – program pályázat

Örömmel értesültünk, hogy az Erzsébet-program keretében meghirdetett Tavaszi kirándulásra, az általunk benyújtott pályázat kedvező elbírálásban részesült.
Az elnyert kirándulás helyszíne és időpontja a következő:
Helyszín: Erzsébet Tábor, Fonyódliget /Képek/
Időpont: 2013-05-30 - 2013-06-01
Iskolán 18 év alatti tanulói közül 30 diákot sikerült regisztrálni, őket összesen 6 fő kíséri majd.
A 3 napos tábor önrésze 1000 Ft/ fő.
Reméljük tanulóink rengeteg élménnyel gazdagodnak.
/szöveg és képek: Vyzy/

Pályázat képző-, ipar- és fotóművészeti alkotások kiállítására

Iskolánk Készségfejlesztő Speciális Szakiskolai tagozatának 12. évfolyamos tanulói pályázatot nyújtottak be képző-, ipar- és fotóművészeti alkotások kiállítására.
A Kondor Béla Közösségi Ház és a Mérei Ferenc Fővárosi Pedagógiai és Pályaválasztási Tanácsadó Intézet művészetek szakterülete ebben az évben is meghirdette hagyományos országos Képző-, Ipar-, és Fotóművészeti pályázatát középiskolások számára.
A Gyermek és Ifjúsági Művészeti Találkozók keretében immár tizenkettedik éve várják a szervezők, a különböző technikával készült képző- és iparművészeti alkotásokat, valamint a művészi fényképfelvételeket. A kiállítás célja a tehetséges alkotók műveinek és a szakkörök, felkészítő tanárok munkájának megismertetése, elismerése.
Iskolánk diákjai által készített szövött termékeket mind kiállították, egy tanulónkat, Mohácsi Lórántot külön díjazták, illetve egy katalógusban is megjelentették munkáját.
Hatalmas elismerésnek számít, hogy több száz beérkezett alkotás közül kiválasztották diákunk munkáját és magas rangú művészeti iskolák között tartják számon, nem csak őt, hanem intézményünket is. A tagozat diákjainak egyfajta motivációként is szolgál az eredmény, hiszen látva társaik kitartó szorgalmát, bízhatnak abban, hogy az általuk végzett munkával milyen sikereket érhetnek el. A megnyitóra 2013. március 12.-én került sor.

A kiállított szövött termékek készítői:kiallit
- Éles Éva
- Mohácsi Lóránt
- Szabó Tamás
- Szalisznyó Terézia

Felkészítő tanáruk:
- Téglás Beáta

A kiállítás megtekinthető március 30-ig:
Kondor Béla Közösségi Ház
1181 Budapest, Kondor Béla sétány 8.

„Könyvhullám” nyeremény

Az OTP Fáy András Alapítvány 2006-ban indította útjára Könyvhullám elnevezésű programját, melynek célja az oktatási intézmények könyvtárainak fejlesztése, lehetőségeinek bővítése. Alapítványuk „Esélyt a Jövő generációjának!” mottójának szellemében ezzel is segíti azokat az iskolákat (és ezzel annak diákjait), amelyeknek nincs anyagi lehetőségük új könyvek és egyéb tudáshordozók beszerzésére.

Iskolánk bejutva a szerencsés nyertesek közé 150.000 Ft értékű támogatást kap az alapítványtól, ami tartalmaz
- 3 tablet olvasót (egyenként 300 e-tartalommal feltöltve)
- 1 évre előfizetés az Élet és Tudomány és a Természet Világa folyóiratokra
- 65.000 Ft értékben a küldött listájukról szabadon választható könyveket, DVD-ket rendelhetünk.

Nagyon örültünk a nyereményeknek, reméljük a későbbiekben is hasonló eredményekben lesz részünk.

FELHÍVÁS

Iskolánk pályázatot nyújtott be a Mapei Kft. által meghirdetett "Színesebben szerethetőbb" című programjára!

Bővebb információ:

Kérjük szavazzon ránk!